Tábor s angličtinou 2018

28. 7. - 10. 8. 2018 Bělá u Hořepníka, okres Pelhřimov

Tabor s anglictinou pro deti

Hlavním cílem je strávit s dětmi v létě 14 dní mimo civilizaci, v lese, na louce, zažít spoustu zábavy a mít ty pravé letní zážitky z typického tábora pod stanem. U toho se hravou formou ještě něco naučit. Využít dobu prázdnin, kdy je možné případně dohnat i to, co se během roku nedařilo ve škole zvládnout. Často slýcháme od rodičů, že ze znalostí, které děti na táboře získaly, pak vyžijí celý následující školní rok a po návratu z tábora mluví jen anglicky. 

Historie

Zkušenosti s pořádáním táborů jsme začali sbírat v roce 2009, a tak měli možnost vytvořit celou řadu celotáborových her. Mezi nejoblíbenější patří Cesta kolem světa s Willy Fogem, Starověký Egypt nebo hra ve znamení amerických svátků, Disneyho příběhy jako je Frozen nebo Gumídci, v roce 2016 to byl Stroj času a v roce 2017 hra ve stylu "Člověče nezlob se".  Na tématu pro příští rok se již tvoří a nechte se překvapit. Případně pokud byste měli dobrý nápad, tak nám jej zašlete na zabava@lite.cz. 

Termín tábora je 28. 7. - 10 .8. 2018. Těšíme se na všechny naše stálé táborníky, někteří z nich s námi již jezdí od svých čtyř let. Ale moc rádi poznáme i nové tváře.

Tabor s anglictinou pro deti
Tabor s anglictinou pro deti
Tabor s anglictinou pro deti

Místo konání

Původně jsme dlouhý čas tábory pořádali na jednom z typických tábořišť, kde byly stany s podsadou, les, louka, kadibudky a žádná elektřina. Mělo to své kouzlo. Některými rodiči byl pro toto tábor přímo vyhledávaný. V roce 2015 jsme udělali změnu a letošní tábor bude opět na krásném místě v lese na louce s hájenkou, zděnou budovou, elektřinou a netradičně v lese i s bazénem. Přesto zde stále lišky dávají dobrou noc a na mapách se těžko hledá- Bělá u Hořepníka v okrese Pelhřimov. Proto při příjezdu na tábořiště si v jeho okolí můžete ze všech směrů zahrát šipkovanou, následovat šipky LITE a věříme, že nás najdete.

 

Jak probíhá

Děti čeká 14 dní plných zábavy, her a soutěží s celotáborovou hrou a 50 vyučovacími hodinami angličtiny skvělou formou, kde nezbyde nic jiného než jen mluvit, mluvit, mluvit. Protože učíme trochu jinak, než je úplně běžné, je nejlepší si během roku přijít vyzkoušet bezplatnou ukázkovou hodinu přímo u nás ve škole v Jihlavě, abyste měli představu, jak výuka probíhá. Aktuální termíny najdete na www.lite.cz . A jak to skutečně na táboře probíhá, můžete zhlédnout na kanálu Youtube LITE Jihlava nebo si prohlédněte táborovou kroniku 2017

Co na Vaše děti čeká?

  • 14 dní plných zábavy, her a soutěží s celotáborovou hrou
  • Celkem 50 vyučovacích hodin angličtiny skvělou formou se zkušenými lektory LITE, kde budou děti mluvit, mluvit, mluvit. (Podle zkušeností některých maminek dětí, které již u nás letní kurzy angličtiny absolvovaly, pak žijí ze znalostí celý následující školní rok…)

Angličtina:

Děti budou rozděleni do skupinek podle znalostí angličtiny a na starší- mladší- nejmladší.

Tábor je určen všem, od nejmladších dětí ve školce až po absolventy ZŠ, kteří potřebují zlepšit nebo se posunout v angličtině.

Jídelníček:

Děti u nás jedí celý den - od rána do večera. 🙂 (pravidelně 5krát denně strava a neustálý přísun tekutin)

Máme vlastní kuchyni, tak jsou jídla dle přání dětí.

Doprava: vlastní

Tábořiště: stany s podsadou, zázemí v hájence a zděné jídelně, pro nejmenší ubytování v budově.

Cena: 12 000 Kč (Při úhradě do 31. 1. 2018 sleva 900 Kč. Pro účastníky loňského tábora a klienty LITE Jihlava sleva 600 Kč.) Pro přihlášky a více informací se obracejte na jihlava@lite.cz, tel: 728 680 210 nebo přímo v kanceláři školy LITE Jihlava.

Těšíme se na nová letní dobrodružství a velkou porci angličtiny!

Táborový tým- Alča, Věrka, Kuba, Pepa, Honza, Klárka, Karolína, Veronika, . . .