Letní tábor s angličtinou 2018

Naši milí rodiče,

máme se dobře, skamarádili jsme se a ve stanech se nám dobře spí. Trénujeme svou angličtinu, jde to dobře a mluvíme fluently without mistakes.

Den první: Zažili jsme nezvyklé seznamovací hry a rozdělili se do rodů rytíře Artona. Po táboráku nás čekala úvodní scénka, kde zlí skřeti zajali Artona a my teď za něj bojujeme.

Den druhý: Ráno jsme odstarovali angličtinou a bylo to super. Překvapil nás homework, ale poctivě o poledním klidu píšeme. Vyráběli jsme rytířskou helmu, erb svého rodu,….. Až zítra dokončíme naše díla, tak vám pošleme fotky. Večer jsme se šli rozloučit se sluníčkem a a při západu slunce jsme trénovali střelbu z luku.

Den třetí: Dnes jsem pokračovali ve výrobě- brnění a výzbroj. Podívejte se dolů na fotky.

Den čtvrtý: Během poledního klidu a psaní homework jsme zjistili, jak je to snadné a rychlé. Jedna z nejmladších tábornic nám po poledním klidu přečetla indicii, jak najít další kousek meče rytíře Artona a večer jsme měli prima bojovku.

Den pátý: Začalo to nevinným pošťouchnutím vedoucího Kuby a vodní bitva byla na světě. Pro někoho skončila přímo v bazénu. Koupačka v bazénu a hry byly osvěžující. Také jsme během bojů přišli o ruku, tak oběd byl zajímavý jíst jen jednou rukou. Ale dobře to dopadlo a najedli jsem se. 🙂

Den šestý: Dnes jedna ze skupinek angličtiny dokončila „BE“ v přítomnosti a začala s „DO“. Někteří jednou provždy zvítězili nad osobami jako „we, you, they“ a trénovali názorně po celém táboře. Odpoledne nás čekal rytířský výcvik, jízda na koni a večerní lovení jelenů.

Den sedmý: Udělali jsem další velký kus práce v angličtině a večer jsme si užili letní kino. Více jak polovina tábora spala pod širákem. 🙂

Den osmý: Trénink rytiřských ctností stále pokračuje a dnes jsem se hodně proběhli po lese při hře s názvem „latrýna“. Lukášek oslavil své osmé narozeniny a ušili jsem si polštářky.

Den devátý: Další kousek meče úspěšné objeven. Trochu nám tu zapršelo, ale v odpoledních hrách jsme se nenechali zastavit. Stihli jsem si vyrobit i speciální hudební nástroj, protože nás zítra čeká muzikoterapie. Těšíme se. A ještě vám musíme řici, že jsme zvládli noční kimovku a soutěžili jsme, kdo si zapamatuje více obrázků na trase a bude mít nejlepší čas.

Den desátý až dvanáctý: Vydali jsme se na výlet do místího Hořepníku. Pan prodavač musel mít obrovskou radost, že všech těch drobných nákupů. 🙂 U večerního táboráku se hrálo, zpívalo a dokonce i ti nejstatečnější chodili po žhavých uhlíkách. S velkým nasazením píšeme o poledním klidu svůj „homework“ a bojujeme dál za našeho statečného rytíře Artona. Možná se nám podaří jej vysvobodit!

 

 

Komentáře
  • Rubriky
  • UKÁZKOVÁ HODINA angličtiny ZDARMA

    PŘIJĎTE se PODÍVAT a něco nového se NAUČIT. Vyberte termín lekce angličtiny zdarma v Jihlavě.

    Termín ukázkové hodiny angličtiny
  • Nejnovější příspěvky