LITE Premium member section

Každodenní trénink angličtiny

Je potřeba na své angličtině tvořit každý den…

 • Chcete si znovu připomenout vysvětlení gramatiky, a pak rovnou znalosti ověřit ve cvičení?
 • Chtěli byste stejný trénink, jako byste byli na soukromé lekci s lektorem? Líbila by se Vám videa s větami na překlad a rovnou opravené?
 • Chtěli byste nahrávky slovní zásoby a efektivně využívat čas na cestách?
 • Potřebujete každodenní trénink přímo pro Vaši úroveň?
Studujete u nás v kurzech
nebo
už se angličtině „nějaký ten pátek“ věnujete
a ještě to není dokonalé?
 

Samo od sebe to nepřijde, je potřeba „makat“.

Víte proč si lidé, kteří se přichází učit anglicky a již se jí někdy věnovali

pamatují „já jsem“ (I am), ale „oni jsou“ (they are) již tolik nevědí?

 

Protože s „já jsem“ vždy začínali a navíc lidé o sobě rádi mluví, tak jej za svůj život řekli 

tolikrát IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

oproti tomu „oni jsou“ třeba jen tolikrát.

IIIIIIIIIIIIIIIII

V kterém případě je větší pravděpodobnost, že si to budete více pamatovat?

Správně v tom prvním. 🙂

 

Takže to znamená, že trénink a dril dělá mistra.

Proto je pro Vás připravena a vymyšlena on-line sekce pro každodenní trénink.

 

Každodenní trénink angličtiny Vám přinese:

Asi sami tušíte, že jen zapsat se do kurzu angličtiny a čekat na zázrak, Váš problém mluvit anglicky nevyřeší. Je potřeba mnohem víc- Vaše aktivita a každodenní trénink, abyste se do jazyka mohli pořádně dostat.

 • Naučíte se využívat ověřené postupy, jak systematicky trénovat jazyk dle své úrovně
 • Osvojíte si fungující postupy, jak efektivně studovat
 • Získáte konkrétní cvičení a návody s řešením
 • Pochopíte nejasnosti v gramatice a zažijete si slova i gramatiku

Udělejte rozhodnutí pro sebe udělat něco každý den.

Protože to kouzlo je, něco pro svůj cíl udělat každičký den.

Představte si sami sebe, jak můžete svobodně dýchat a s lehkostí a plyně hovoříte anglicky ve všech těch situacích v práci, hravě vyřídíte sebemenší zádrhel na dovolené, bez obav si vyřídíte vše na letišti, pracovní oběd bude zábava, během meetingu již žádná nedorozumění a s přáteli na sociálních sítích nebo místními domorodci na cestách " si pokecáte " ...

Jaké to je? Stojí za to bojovat? 

Členská sekce angličtiny pro každodenní trénink nevznikla pro profi speakery, ale báječně se hodí:

 • PRO NAŠE STUDENTY
  Jako extra trénink během kurzů u nás ve škole nebo na trénink v době pauzy ve studiu. Pokud již program dokončí a nemají každodenní kontakt s angličtinou a chtějí se v angličtině udržovat a neustále posouvat vpřed.
 • Pro NADŠENCE DO ANGLIČTINY, kteří se jí již roky pokoušejí naučit...
 • Pro všechny, kteří chtějí SYSTEMATICKÝ A PRAVIDELNÝ TRÉNINK angličtiny s výsledky.

VÍTE, JAKÁ JE NEJVĚTŠÍ VÝHODA ONLINE TRÉNINKU? 

Můžete studovat, kdykoli se vám to hodí a kdekoli se vám zlíbí. Po dobu přístupu v členské sekci se můžete k jednotlivým lekcím a tématům kdykoli vrátit, procházet si je stále dokola a kolikrát budete chtít.

Reference studentů běžný kurzů

Zde v LITE jsem už absolvoval 3 úrovně a nyní jsem dokončil moji čtvrtou. Musím říci, že postup za 4 úrovně mi dal mnohem víc než celé studium ve škole. Celkový způsob a průběh výuky v LITE je naprosto vynikající. Pokud se někdo někdy v angličtině cítil nejistě, tak nepochybuji o tom, že LITE to napraví!

Jakub

Celý kurz B2-B4 byl pro mě obrovským přínosem pro můj cestovatelský cíl. Skvělý přístup lektorů, množství výuky a hlavně opakování a opakování mi přineslo něco, co učení ve škole nikdy. Nějvětší výhodou výuky pro mě byly konverzace. Nejen, že člověk využívá toho, co se naučil, ale je to velký posun v komunikaci. Pokud se někdo chce naučit konečně anglicky, nemohu doporučit jinou školu než LITE.

Lenka

Kurz v LITE hodnotím jako super. Před 3 měsíci jsem neuměl ani slovo a dnes dokáži tvořit věty v různých časech (přítomný, minulý, budoucí a přítomný průběhový).

Zdeněk

A KOLIK TO STOJÍ? 

Pro srovnání soukromá lekce ve škole stojí 850Kč a hodina v kurzu 180Kč. Na to abychom zvládli natrénovat vše, co je obsahem jedné lekce v členské sekci, bychom těch hodin potřebovali minimálně 60. Na celý program od úplného začátečníka na pokročilou úroveň je třeba min. 500 hodin. 

Garance vrácení peněz 14 dní je samozřejmostí. Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného, informace Vás nikam neposunuly a nebyly pro vás přínosné, pak vám bez otázek vrátíme peníze. Máte na to 14 dní od zakoupení svého členství.  

Vrtají Vám hlavou ještě nějaké otázky?

 • Co když to nebudu stíhat?

Přístupy do online sekce získáváte na celou dobu předplatného a kdykoli si jej můžete prodloužit, proto se nemusíte bát, že Vám něco uteče. Ke všemu se v členské sekci můžete pohodlně vracet a vše se můžete znovu a znovu procházet. Je to na Vás a vašich časových možnostech a odhodlání.

 

 • Mám strach, že mi to nepůjde. Jak se mám učit jazyk jen podle videa?

Kdo se bojí nesmí do lesa. 🙂 Jazyk je o mluvení, proto vše, co se tam naučíte vždy nezapomeňte potrénovat s někým "živým". A nebo se nachvíli přidejte do našich kurzů, ať vědomosti pořádně zažijete v konverzacích. Každopádně, kdo nic nezkusil, nic nezkazil, ale ale také nic nezískal. Hlavu vzhůru! Více jak polovinou úspěchu je, ty věci jen skutečně dělat, nejen o nich mluvit a snít. 

 

 • Je online sekce pro mě vhodná, když už anglicky umím?

Člověk se již nemůže naučit nové věci, pokud si myslí, že již všechno ví. Můžete se naučit cokoli, co se chcete naučit. Takže pokud cítíte, že můžete být lepší. Go for it. 🙂

 

 • Je online sekce pro mě vhodná, když vůbec anglicky nic neumím?

Určitě také, jen začněte od nulté úrovně. Naopak máte velkou výhodu, že jste nepopsaná kniha. Alespoň nemáte spousty nepochopení a špatně naučených věcí a můžete s čistým štítem přijímat a trénovat nové informace. Kdyby byl s čímkoli problém, tak se na nás v komentářích a diskuzích rovnou obraťte. Nepokračujte dál, pomůžeme Vám a bude pak zase moci s lehkostí studovat dál

 

Vytrénujte svou angličtinu tak,

že ji již jednou provždy budete umět

a začtete si plnit své sny!

REZERVUJTE SI SVÉ ČLENSTVÍ PŘÁVĚ TEĎ

Protože někdy říci si "později" mnohdy znamená NIKDY. Do it NOW. Udělejte to nyní. Je čas udělat také něco také pro sebe a přestat jen své sny snít, ale dělat kroky k tomu, aby se brzy staly realitou. Získtejte svým členstvím skvělého průvodce na cestě za svou angličtinou. Protože je to neuvěřitelná svoboda, když můžete říci cokoli, tak jak chcete i jiným jazykem, než tím naším rodným. Navíc angličtina spojuje svět a dáte tak svému životu zcela jiný rozměr. 

Je to rozhodnutí, která vám může změnit a zlepšit život.

Takové věci se neodkládají. 🙂